Nový příběh Aleše Valenty, 47 let, -6 kg za 3 měsíce ….. překvapením pro mne bylo, že jsem jedl málo!!

Už pár let pravidelně 4x týdně sportuji, ale přesto jsem stále přibýval na váze až jsem měl přes 100kg.
Vyzkoušel jsem různé diety za podpory chemických i přírodních přípravků, efekt se vždy nějaký menší dostavil a navíc krátkodobě.

Náhodou jsem narazil na Hubneme pro zdraví a zaujala mě možnost zhubnout jiným způsobem a to změnou jídelníčku a celkově přístupem k životosprávě. Bylo mi jasné, že ale musím přesvědčit i manželku, aby do toho šla se mnou, protože kuchyň není moje hobby.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

Do Hubneme pro zdraví jsme šli tedy společně a dobře jsme udělali. Upravili jsme pitný režim a začali jsme jíst jiné potraviny než dosud a výsledek se brzo dostavil. Měl jsem strach, že budu hladovět, ale opak je pravdou. Naprostým překvapením pro mne bylo, že jsme vlastně jedli málo a dnes jím jídla, která jsem neznal, jím více a plno věcí mi vyloženě chutná.

Aleš Valenta, 47 let, -6kg ... 4x týdně sportuji, ale pořád jsem přibíral. Překvapením pro mne bylo, že jsem vlastně jedl málo!

Naše specialistka Jana Česlíková nám sestavila jídelníček a poskytla hromadu rad co a jak máme dělat,čeho se držet, prostě jak na to.

Objednávka_konzultace_tlačítko

Komentáře