Vše co dnes znám o výživě a sportu, znám od Adély!

Adélu Lovečkovou  jsem poznala, když jsem po škole nastoupila na pozici asistentky do nutričního studia. Adéla je naše specialistka. Připadala mi zvláštní a “jiná”. Pravda je taková, že Adéla jiná je! Neznám nikoho ji podobného, je skvělou ženou a přítelkyní s obdivuhodnou vnitřní silou, inteligencí a tolerancí.

Napíši vám zde na blogu, jak mi Adél změnila život v oblasti výživy a sportu.

Práce asistentky nevyžaduje nutriční vzdělání, ale sama jsem se domnívala, že zdravému stravování rozumím. Jak dnes vím, nebyla to pravda. Znala jsem zdravé a vhodné potraviny, jen jsem je nevhodně kombinovala a konzumovala. Například oříšky – jsou přeci zdravé – tak proč si je nedopřát k večeři? Stejně tak ovoce nebo obiloviny v odpoledních a večerních hodinách.

Adél mě den po dni zasvěcovala do oblasti výživy. Zjistily jsme také, že mé dopolední svačinky jsou mnohem menší, než by měly být! Adéla mi sestavila jídelníček na míru a dnes již nemusím tápat.

Objednávka_ebook_tlačítko

Na každou mou otázku znala odpověď a vlastně neustále mě dostává svými znalostmi nejen z oblasti výživy, ale i biologie, kterou vystudovala. Adélka však není “jen” výborným specialistou na výživu, ale je i parádní parťák, tahoun a motivátor, který to s vámi nevzdá. Je jednou z nejvíce motivujících osob, které jsem poznala a je bezpochyby vzorem nejen mně, ale i našim klientům.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

Díky Adél jsem překonala svůj odpor k běhu, poprvé v životě jsem uběhla svých prvních 5 kilometrů vkuse a doma mi visí medaile z NIGHTRUNU.

PM+AL2

Adél mi pomohla a pomůže i Vám. Změnila můj život a věřím, že dokáže změnit i ten Váš. Stačí pouze když budete chtít. Stačí jí to dovolit a přijít k ní na konzultaci.

Objednávka_konzultace_tlačítko

Pak už půjde vše mnohem snáz. Uvidíte!

Petra Moritzová, asistentka

Komentáře