Taky už jste začali 100x hubnout? Od zítřka? Od prvního? Od pondělí? Nebo od Nového roku?

Taky už jste začali hubnout 100x?

Většina klientů, kteří k nám do poradny přijdou na konzultaci říkají to samé: Já všechno vím! Za ty roky jsem toho zkusil/a tolik?! Už nemám pevnou vůli to zkoušet znova. Všichni známe základy zdravého stravování. Musíme více pít, musíme snídat, nesmíme smažené, nesmíme sladkosti, nesmíme uďobávat, musíme jíst zeleninu a ovoce.

Těch doporučení a příkazů co MUSÍME a NESMÍNE je tak moc!

Objednávka_ebook_tlačítko

Jenže realita je jiná. Známí nás pozvou na návštěvu. My ale NESMÍME zákusek. Nenápadně se snažíme to říct. Hostitel však oponuje “Ale no tak! Dělali jsem to kvůli tobě, MUSÍŠ zkusit!” A máme to, další musím. Ale tenhle příkaz MUSÍM se lépe plní než nesmím? Říkáme si: “Ale tak jednou za čas.” … a bereme s výčitkou dortík na talířek a v hlavě si říkáme “tak od zítřka nebo od pondělka”.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

V pondělí se rozhodneme a najedeme na dietu číslo sto-dvacet-pět. V pondělí večer nám pak ale kručí v břiše a máme chutě na všechno, co jí ostatní členové rodiny okolo, najednou se nám příkaz NESMÍŠ SLADKÉ nějak mlhavě ztrácí. A je to. “Tak od zítra…” a takto to jde pořád dokola.

dieta od prvního

Kde je fígl? Musíme zapomenout na dietu. Najíst se a nemít chutě na sladké nebo na brambůrky.

Jak to ale udělat? Je to velmi těžké říct obecně, jedná se o specifický přístup ke každému z nás, který na nás funguje.

Většina našich klientů nám po několika týdnech v programu říká “Jako to že jsem zhubla kilo za týden, když tak moc jím?! Vůbec nemám chutě! Skoro ty porce nemůžu dojíst?” Fígl je ve vhodně sestaveném stravovacím plánu, který odbourá chutě na sladké, který zajistí že nebudete mít večer hlad.

Objednávka_konzultace_tlačítko

Komentáře