Není to dieta! Je to jen změna jídelníčku … říká Lucie Lokajová, 20 let, -16 kg, Ostrava

Bylo mi 19 když se mne moje vlastní maminka s babičkou zeptaly, jestli neuvažuji o nějaké výživové poradkyni. Nejen jim, ale všem v mém okolí nešlo do hlavy, proč holka, která maturuje z tělocviku a pravidelně cvičí, vypadá, tak jak vypadá?

Na rozdíl od mých kamarádek jsem nejedla sladká jídla, necpala se hamburgery, měla víc pohybu než ony a bohužel jsem vedle nich vypadala velice obézně. Nejen mne, ale i mou rodinu štvalo to, když viděli, jak dřu v tělocvičně od rána do večera a kila ani obvod mých partií se stále neměnil.

Objednávka_ebook_tlačítko

Dala jsem na rady své maminky a babičky a podívala se na internet, kde jsem se dostala na odkaz HUBNEME PRO ZDRAVÍ, tak jako právě teď Vy. Když jsem si zavolala a domluvila termín první konzultace, byla jsem nervózní, hrozně jsem se styděla za to, jak vypadám. Po pár minutách, kdy jsem si povídala o svém problému s velice sympatickou specialistkou ANDREOU SCHMIDTOVOU, ze mne nervozita spadla.

Není to dieta! Je to jen změna jídelníčku .. Lucie Lokajová, 20 let, Ostrava

Ukázalo se, že mým největším problémem byla nepravidelnost v jídle, velké množství sacharidů a hlavně málo tekutin. Mým cílem bylo zhubnout 20 kg, po třech měsících jsem zhubla neuvěřitelných 16 kg.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

Nejlepší pocit na tom všem bylo, když jsem přišla na konzultaci a zjistila jsem, že jsem zase o pár kilo lehčí. No a největší odměna je potom to, když si obléknete o pár čísel menší oblečení a každý okolo Vás chválí, že Vám to sluší. Před pár týdny jsem začala znova chodit na konzultace a mám v plánu zhubnout dalších 10 kg.

Není to žádná dieta, je to jen pozměněný jídelníček, a hlavně zjistíte, že to ani není dřina, protože se budete cítit skvěle.

Chcete, aby i Váš příběh byl zde? Objednejte se k nám na konzultaci, garantujeme Vám stejné úspěchy.

Objednávka_konzultace_tlačítko

Komentáře